Sukcesy uczniów

Udział i sukcesy uczniów w olimpiadach, konkursach, zawodach oraz projektach edukacyjnych

I okres roku szkolnego 2018/2019

Olimpiada /konkurs/zawody sportowe / zasięg/ organizator Liczba uczestników Sukcesy Nauczyciel
III Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno– Logistyczna

/Wydział Ekonomiczny

UG w Sopocie

25 Zakwalifikowanie do etapu okręgowego:

Natan Dobrzeniewski IV b

Janusz Czarnecki III b

Jagoda Klein
Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna/ Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu 18 Zakwalifikowanie do etapu okręgowego:

Kacper Kordecki IV b

Jagoda Klein
Powiatowe międzyszkolne zawody w piłce siatkowej/ UKS Sprint Świecie/Powiatowy Szkolny Związek Sportowy 6

 

II miejsce

Szymon Gracek III b

Łukasz Flisowski II b

Marek Szmeichel III b

Dawid Paluchowski IV b

Łukasz Gorczyński II b

Maciej Adrichowski II b

Tomasz Puchowski

Sławomir Jopek

Powiatowe międzyszkolne zawody piłki halowej/UKS Sprint 12 III miejsce

Szymon Gracek III b

Fabian Szmidt II b

Łukasz Gorczyński II b

Gabriel Cimiński III b

Tomasz Puchowski

Sławomir Jopek

Terenowy bieg z przeszkodami/ZSP w Świeciu 7 III miejsce

Kevin Kurcaba III b

Stachulska Wiktoria III b

Grzegorz Kamiński II a

Paweł Reptowski II a

Paulina Kiełczyńska II a

Patrycja Mielewska II a

Tomasz Puchowski
Powiatowe przełajowe biegi sztafetowe/UKS SPRINT 20 III miejsce

Maciej Adrichowski II b

Łukasz Gorczyński II b

Damian Drężek II b

Kevin Kurcaba III b

Patryk Smarz III d

Filip Sikorski III b

Krzysztof Stolc III b

Janusz Czarnecki III b

Marek Szmeichel III b

Kamil Dereszewski IV b

Karol Lach II c    

Marcin Koprowski IV b

Dawid Paluchowski IV b

Szymon Gracek III b

Tomasz Puchowski

Sławomir Jopek

„Bieg dla Niepodległej”-

biegi przełajowe zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego     w ramach obchodów 100 – lecia odzyskania niepodległości

50 I miejsce IV b

II miejsce I b

III miejsce II a

Tomasz Puchowski

Sławomir Jopek

Test wiedzy na temat Polskiego Ruchu Olimpijskiego/zasięg szkolny 50 I miejsce IV b

II miejsce I b

III miejsce II a

Tomasz Puchowski

Sławomir Jopek

Szkolny konkurs fotograficzny  „Jesienne czytanie” 15 Prace laureatów pokazane na wystawie:

Małgorzata Czachorowska I b

Agata Połomska II a

Paweł Fankidejski I b

Laura Wojtania IV b

Paulina Buchaj IV b

Roksana Grzyb II a

Anna Kazubowska II b

Danut Jankiewicz
Konkurs filmowy w ramach projektu „Sztuka Wyboru”/

KW Policji, Fundacja Tumult, Urząd Marszałkowski

3 Film zrealizowany przez

Natalię Bojanowską IV b

Paulinę Buchaj IV b

Natana Dobrzeniewskiego IV b

Damiana Drężka II b

Łukasza Gorczyńskiego II b

Agnieszkę Flisek II b

Macieja Adrichowskiego II b

Annę Kazubowską II b

Danuta Czyż
Projekty/programy edukacyjne
Nazwa Koordynator
PROJEKT UNIJNY „WYKSZTAŁCONY PROFESJONALISTA” Anna Barańska
PROJEKT UNIJNY „KOMPETENTNY ABSOLWENT” Joanna Adwent
„Europejska Jakość w Kształceniu Zawodowym” POWER  Joanna Chmielecka

 

 

 


ZSP Nowe © 2019
Skip to content