Zmiany planu

Zastępstwa na wtorek,  2019-03-19
Lekcje nauczyciela: Anna  Barańska      
Godzina lekcyjna Przedmiot Klasa Zastępujący Przedmiot zastępujący
3
08:55 – 09:40
Magazyny przyprodukcyjne 2 B Technikum Lekcja odwołana Lekcja odwołana
4
09:50 – 10:35
Magazyny przyprodukcyjne 2 B Technikum Lekcja odwołana Lekcja odwołana
5
10:50 – 11:35
Logistyka w jednostkach gospodarczych i administracyjnych 3 B AJ Technikum Jagoda  Klein Procesy transportowe w logistyce
6
11:45 – 12:30
Magazyny przyprodukcyjne 1 B Technikum Lekcja odwołana Lekcja odwołana
7
12:45 – 13:30
Magazyny przyprodukcyjne 1 B Technikum Lekcja odwołana Lekcja odwołana
8
13:40 – 14:25
Organizacja prac magazynowych 2 B Technikum Jagoda  Klein Organizacja prac magazynowych
9
14:35 – 15:20
Organizacja prac magazynowych 2 B Technikum Jagoda  Klein Organizacja prac magazynowych
Lekcje nauczyciela: Anna  Dowhań
Godzina lekcyjna Przedmiot Klasa Zastępujący Przedmiot zastępujący
8
13:40 – 14:25
Język niemiecki 2 A LO Lekcja odwołana Lekcja odwołana
Lekcje nauczyciela: Eleonora  Lewandowska
Godzina lekcyjna Przedmiot Klasa Zastępujący Przedmiot zastępujący
5
10:50 – 11:35
Język rosyjski 1 B Technikum Wioletta  Kuziemkowska Zajęcia psychoedukacyjne
6
11:45 – 12:30
Język rosyjski 2 B Technikum Danuta  Czyż Doradztwo zawodowe
7
12:45 – 13:30
Język rosyjski 3 B MW Technikum Lekcja odwołana Lekcja odwołana
Lekcje nauczyciela: Joanna  Chmielecka
Godzina lekcyjna Przedmiot Klasa Zastępujący Przedmiot zastępujący
8
13:40 – 14:25
Język angielski 3 B Technikum Lekcja odwołana Lekcja odwołana
9
14:35 – 15:20
Język angielski w logistyce 3 B Technikum Lekcja odwołana Lekcja odwołana

 

 

Zastępstwa na poniedziałek,  2019-03-18
Lekcje nauczyciela: Anna  Barańska
Godzina lekcyjna Przedmiot Klasa Zastępujący Przedmiot zastępujący
3
08:55 – 09:40
Procesy magazynowe 2 B Technikum Lekcja odwołana Lekcja odwołana
4
09:50 – 10:35
Procesy magazynowe 2 B Technikum Lekcja odwołana Lekcja odwołana
5
10:50 – 11:35
Usługi transportowo -spedycyjne 3 B AJ Technikum Lekcja odwołana Lekcja odwołana
6
11:45 – 12:30
Usługi transportowo -spedycyjne 3 B Technikum Jagoda  Klein Usługi transportowo -spedycyjne
7
12:45 – 13:30
Organizacja prac magazynowych 2 B Technikum Jagoda  Klein Organizacja prac magazynowych
8
13:40 – 14:25
Organizacja prac magazynowych 2 B Technikum Jagoda  Klein Organizacja prac magazynowych
9
14:35 – 15:20
Organizacja prac magazynowych 2 B Technikum Jagoda  Klein Organizacja prac magazynowych
Lekcje nauczyciela: Joanna  Chmielecka
Godzina lekcyjna Przedmiot Klasa Zastępujący Przedmiot zastępujący
2
08:00 – 08:45
Język angielski 2 B Technikum Lekcja odwołana Lekcja odwołana
Lekcje nauczyciela: Piotr  Lewandowski
Godzina lekcyjna Przedmiot Klasa Zastępujący Przedmiot zastępujący
2
08:00 – 08:45
Język angielski 3 C BSIst Krzysztof  Piątek Religia
3
08:55 – 09:40
Język angielski 3 B Technikum Joanna  Chmielecka Język angielski
4
09:50 – 10:35
Język angielski 1 B Technikum Sławomir  Rządkowski Informatyka
5
10:50 – 11:35
Język angielski 1 B Technikum Sławomir  Rządkowski Informatyka
6
11:45 – 12:30
Język angielski 3 B DS Technikum Lekcja odwołana Lekcja odwołana
7
12:45 – 13:30
Język angielski w logistyce 3 B DS Technikum Lekcja odwołana Lekcja odwołana

 

 

 


ZSP Nowe © 2019
Skip to content