Apel z okazji nowego roku szkolnego

4 września  powitaliśmy nowy  rok szkolny. Uroczystość inauguracji roku szkolnego 2017/2018 zgodnie z tradycją szkoły przygotował Samorząd Uczniowski. Uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie a całości ceremoniału dopełniło odśpiewanie hymnów szkoły. Pani Dyrektor Eleonora Lewandowska przedstawiła wychowawców klas i grono nauczycieli. Wychowawcy klas pierwszych: prof. Joanna Adwent – wychowawca klasy I technikum logistycznego i informatycznego, prof. Marek Słomiński – wychowawca klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika i prof. Beata Rocławska – wychowawca Szkoły Branżowej I Stopnia przedstawili społeczności szkolnej uczniów klas pierwszych.  Na zakończenie Laura Wołoszyn,  uczennica klasy III LO pięknym wykonaniem piosenki „To, co w nas ukryte” zachęciła  wszystkich do gonitwy za marzeniami i realizacją celów i planów w nowym roku szkolnym.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content