BIOMEDYCZKI W JDA

Dnia 14 listopada grupa biomedyczna klasy 3 Liceum Ogólnokształcącego udała się wraz z opiekunem – panią Ewą Fankidejską do zakładów JDA Produkcja Działy Specjalne S.C., mieszczące się w Krzywym Kole niedaleko Pszczółek. Dziewczęta poznały funkcjonowanie jednego z wiodących na polskim rynku producentów piskląt. Firma została założona 10 lat temu i od samego początku wysoko stawiała sobie poprzeczkę, kładąc nacisk na najwyższą jakość oferowanych jaj i piskląt, silne zaplecze weterynaryjne oraz w pełni profesjonalną aparaturę. Sukces i docenienie ze strony klientów spowodowały, że w 2015 roku rozpoczęto etap rozbudowy centrali. Dzięki uprzejmości i staraniom pana Z. Jańczaka, uczennice miały możliwość wejść na teren zakładu i zapoznać się z kolejnymi etapami produkcji JDA. Dużym zaskoczeniem i miłą niespodzianką były torby upominkowe dla wszystkich z materiałami informacyjnymi, breloczkami, długopisami, smyczami i kalendarzami, za które serdecznie dziękujemy.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content