Do wygrania kamera o wartości ponad 3 tysiące zł

sieć
Konkurs na energetyczne wideo!

Do wygrania kamera o wartości ponad 3000 zł.

 

 

Polska Zielona Sieć serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na amatorski film o energii. Każdy film promujący ekologiczne i nowoczesne podejście do konsumpcji energii ma szansę. Nakręcone przez młodszych i starszych amatorów (kamerą, telefonem albo aparatem…) filmy mogą być wykonane techniką dowolną. Mogą to być animacje, animowane prezentacje, klipy, piosenki, filmy tradycyjne, filmy nieme, reportaże… pod warunkiem, że wybrana przez uczestników konkursu forma będzie poruszała tematykę konkursu.

Czekamy na filmy poważne i te traktujące temat z przymrużeniem oka 😉

baner_film_energia

Pokaż, że można zużywać mniej energii, zmieniać swoje nawyki, albo zostać prosumentem i produkować energię w przydomowym mikroźródle. Wypowiedz swoje zdanie o energii!

Wyjaśnij całej Polsce kim jest prosument, czym jest inteligentna sieć energetyczna, albo zastanów się jak możesz w codziennym życiu zmniejszyć ilość konsumowanej energii i skąd ona pochodzi. Zużywasz ją na każdym kroku, czasem nawet nieświadomie: wjeżdżając windą na 1 piętro, gotując bez przykrywki, marnując wodę (doprowadzenie wody do domu wymaga użycia pomp), jeżdżąc na krótkie dystanse autem itd. Powstanie każdej rzeczy i wydobycie każdego surowca wiąże się ze zużyciem w tym celu energii. Dlatego na każdym kroku mamy szansę ją oszczędzać, myśląc o tym, jak nie uprawiać nadkonsumpcji. Pomyśl jak w osiągnięciu tego celu pomogą nam wszystkim inteligentne sieci energetyczne.

Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje dotyczące Neowideo dostępne są na stronie: www.dlaklimatu.pl/neowideo, na bieżąco też publikujemy na facebooku:

www.facebook.com/dlaklimatu

Konkurs jest częścią kampanii edukacyjnej Polskiej Zielonej Sieci pt. „Nowocześnie, energooszczędnie, odpowiedzialnie – Inteligentne Sieci Energetyczne. Kampania informacyjna na temat korzyści społecznych z wdrażania ISE.” dofinansowanej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content