Dziękujemy uczniom z Warlubia

14 maja mieliśmy przyjemność promować naszą szkołę wśród uczniów klas III Gimnazjum w Publicznej Szkole Podstawowej w Warlubiu. Zaprezentowaliśmy  ofertę edukacyjną naszych szkół przygotowaną w ramach tegorocznej rekrutacji, przeprowadziliśmy krótkie ćwiczenia: ze współpracy grupowej, stabilnego układania i zabezpieczania towaru na palecie (oczywiście w skali mini), dobierania środków transportu do różnych pod względem gabarytów i struktury materiałów. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie oraz pani Alinie Nowickiej za zaproszenie.                                                                             Jesteśmy przekonani, że z niektórymi osobami spotkamy się ponownie we wrześniu. 

Serdecznie zapraszamy!      

Fotorelacja ze spotkania https://drive.google.com/drive/folders/1PSgvaQI1x1fuvwsdzmih9fVFFvqJskLg

 


ZSP Nowe © 2021
Skip to content