Dzień Edukacji Narodowej

14 października wszyscy nauczyciele oraz pracownicy szkoły obchodzą swoje święto – Dzień Edukacji Narodowej.

Z tej okazji klasa II b przygotowała apel przypominający o roli nauczyciela i szkoły w życiu każdego człowieka. Po satyrycznym spektaklu i pięknym wykonaniu przez Wiktorię Stachulską znanej piosenki „Chodź, pomaluj mój świat”, złożono nauczycielom oraz pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia i podziękowano za trud włożony w pracę oraz anielską cierpliwość. Do życzeń dołączył się Samorząd Uczniowski z własnoręcznie wykonanymi życzeniami oraz rodzice.

Uroczystość podsumowała swoim wystąpieniem pani Dyrektor, która oprócz życzeń dla pracowników, pogratulowała wybitnych osiągnięć naszym nauczycielom. W tym roku szkolnym Nagrody Dyrektora otrzymali: panie Magdalena Kaczmarek, Joanna Chmielecka, Anna Barańska, Danuta Czyż i Danuta Jankiewicz i pan Piotr Lewandowski. Nagrodę Starosty Powiatu Świeckiego przyznano pani Joannie Adwent. Niezwykłe wyróżnienia wręczono także panom Markowi Słomińskiemu i Piotrowi Kalinowskiemu, którzy przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy uhonorowani zostali odpowiednio: Medalem Złotym za Długoletnią Służbę i Medalem Komisji Edukacji Narodowej.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content