Dzień Edukacji Narodowej

15 października miał miejsce apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przygotowany przez maturalną klasę III a. Uczniowie podkreślili wagę tego święta poprzez krótki montaż słowno-muzyczny. Nie zabrakło pięknych, humorystycznych życzeń. Przedstawiciele klasy mogli pochwalić się, niebywałym talentem wokalnym, wykonując własną interpretację piosenki „Bo jak nie my to kto” zespołu Afromental. Nauczyciele w podziękowaniu za trud i wytrwałość otrzymali piękne róże i bukiety. Zostali również nagrodzeni przez Panią Dyrektor Eleonorę Lewandowską za osiągnięcia w karierze zawodowej. Finalnie,  ku radości wszystkich pracowników szkoły oraz uczniów Pani Dyrektor ogłosiła koniec zajęć lekcyjnych po zakończeniu apelu. Życzymy dalszych sukcesów i nieustającej cierpliwości do swoich podopiecznych!

Galeria zdjęć  https://drive.google.com/drive/folders/15w2DqlQqU45O40nusLk7DZA80uwbzYzX?fbclid=IwAR0X7ro360W8h3QudDXDdNDvoHTxCa9ewexH4t6F4laPsHWa4f-9tiL3t_c


ZSP Nowe © 2021
Skip to content