Dzień przedsiębiorczości 2018

Klasa III b Technikum uczestniczyła 21 marca w XV edycji programu Dzień przedsiębiorczości. Pomysłodawcą i koordynatorem tego ogólnopolskiego przedsięwzięcia jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Poprzez udział w programie uczniowie mają możliwość: odbycia jednodniowej wizyty w wybranym miejscu pracy, weryfikacji planów edukacyjnych, konfrontacji swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie, pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu, doświadczenia związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową, zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą. 

W tym roku naszych uczniów przyjęły firmy i instytucje:

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Nowem,

Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowem,

Jeronimo Martins – Biedronka w Nowem,

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Nowem,

Fabryka Urody Małgorzata Michna w Nowem,

Urząd Gminy w Nowem,

Hydro – San w Nowem,

Przedszkole Samorządowe w Nowem.

Fundacja Toskania Kociewska w Bochlinie.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy!

Więcej o programie można poczytać na stronie https://dzien-przedsiebiorczosci.junior.org.pl/

Zdjęcia przygotowane przez Natana Dobrzeniewskiego dostępne na dysku https://drive.google.com/drive/folders/188v-w7DQji8qKMPIesL0m10L8P2gl2V5

Tutaj również te przesłane przez uczestników programu 🙂

Szkolny koordynator Dnia przedsiębiorczości: Danuta Czyż

 


ZSP Nowe © 2021
Skip to content