FANTASTYKA NIE JEST MI OBCA

W związku z ustanowieniem przez Sejm roku 2021 Rokiem Stanisława Lema, najwybitniejszego przedstawiciela polskiej fantastyki i jednego z najpoczytniejszych pisarzy science-fiction na świecie, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy organizuje ponadregionalny konkurs Internetowy pod tytułem Fantastyka nie jest mi obca. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych. Forma konkursu realizowana w przestrzeni wirtualnej daje możliwość korzystania ze źródeł cyfrowych, służy rozwijaniu umiejętności efektywnego posługiwania się technologią informacyjną w poszukiwaniu, porządkowaniu i wykorzystywaniu informacji.

https://pbw.bydgoszcz.pl/konkurs-o-lemie/

Laureaci konkursu oraz uczniowie wyróżnieni otrzymają nagrody drogą pocztową.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content