Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

7 kwietnia na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie odbył się I finał OOS-L. Nasza Uczennica Magda Mirotta zmierzyła się ostatecznie z 43 finalistami z całej Polski. A nie było łatwo – do rozwiązania był test składający się z 25 pytań wielokrotnego wyboru obejmujący zakres całej podstawy programowej oraz ciekawostki logistyczno-spedycyjne.

Mimo tego, że Magda nie znalazła się na podium to i tak wiele zyskała. Uniwersytet Gdański otworzył przed nią swoje drzwi, umożliwiając jej naukę bez egzaminów wstępnych, ma już zapewniony indeks tej uczelni. Miłym akcentem są również liczne nagrody rzeczowe ufundowane przez C. Hartwig Gdynia S.A. – przedsiębiorstwo z niebywałą historią i doświadczeniem w transporcie międzynarodowym.

Nie można pominąć dnia poprzedzającego centralne rozgrywki. Finaliści oraz ich opiekunowie byli zaproszeni na wycieczkę do Terminalu Kontenerowego w Gdańsku oraz Europejskiego Centrum Solidarności, a noc spędziliśmy w fantastycznym hotelu Molo w Sopocie.

Uczestnictwo w tak prestiżowym konkursie zapewnia niebywałe emocje i doświadczenia. Jeszcze raz gratulujemy Magdzie!


ZSP Nowe © 2021
Skip to content