Finał „Symulacja rozmowy…”

7 kwietnia nastąpiło uroczyste podsumowanie konkursu „Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą”, który był adresowany do tegorocznych maturzystów  i absolwentów klas zawodowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowem.

Komisja w składzie: Pani Anna Suberlak – pośrednik MBP w Nowem oraz szkolny doradca zawodowy – Pani Izabela Glaza wyróżniła 11 osób. Najlepszą wśród licealistów okazała się Karolina Szczepińska, w grupie technikum Mateusz Piekarski, natomiast w szkole zawodowej zwycięzcą został Mirosław Kamiński. Szczęśliwa jedenastka, oprócz dyplomów i wyróżnień, otrzyma bilety do kina.

Tegorocznej edycji konkursu towarzyszyło hasło: Postaw na indywidualizm, niezwykłość, skromność i pasje. Warto podkreślić, że w tegorocznej edycji przedsięwzięcia młodzież wykazała się ogromnym zaangażowaniem  i dojrzałością życiową, czym niejednokrotnie pozytywnie zaskoczyła organizatorki.

Laureaci konkursu to:

  • klasa liceum: Milena Ogrodniczak, Tomasz Sołtysiak, Karolina Szczepińska i Anna Pałubicka,
  • klasa technikum: Paweł Wojciechowski, Michał Mirota i Mateusz Piekarski,
  • klasa zawodowa: Agata Grabowska, Mirosław Kamiński, Adam Kinowski i Piotr Wołczak.

ZSP Nowe © 2021
Skip to content