Granada coraz bliżej…

Jak już wszyscy wiecie zbliżamy się do realizacji pierwszej mobilności – staży zagranicznych w Hiszpanii. Już za tydzień pierwsza sześcioosobowa grupa wraz z opiekunem rusza w daleką podróż by odbyć staż w zagranicznych przedsiębiorstwach. Trzeba dodać, że aby znaleźć się na tym etapie realizacji projektu to grupa logistyków, którzy pomyślnie przeszli rekrutację, musiała sprostać nie lada wyzwaniu, a mianowicie spędzić około 60 godzin dodatkowo w szkole po obowiązkowych zajęciach lekcyjnych. 18 logistyków plus dwie osoby z listy rezerwowej spędziło 30 godzin z językiem angielskim zawodowym, 20 godzin z podstawami języka hiszpańskiego oraz 10 godzin zajęć kulturowo-pedagogicznych. Tyle godzin razem sprawiło, że uczniowie Ci stworzyli jakby „nową klasę” nie zwracając uwagi na to czy ktoś jest młodszy czy starszy, czy z klasy II czy z III a może IV😊. Na dodatek wszyscy uczestnicy wykazali się zaangażowaniem jak i systematycznością, tworzyli wypowiedzi pisemne, ustne i prezentacje multimedialne. Nie obyło się bez śmiesznych dowcipów i przerw na kanapki, bez których nie mielibyśmy siły pracować do 18.15 😊. W tym miejscu trzeba zwrócić uwagę na dwójkę uczniów, którzy mimo tego, że są na liście rezerwowej wykazali się 100% frekwencją i pracowitością. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i umiejętności zostaną przez nas wykorzystane podczas wyjazdu. A tu kilka zdjęć przedstawiających uczestników podczas zajęć…


ZSP Nowe © 2021
Skip to content