I powiatowy konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

24 października w siedzibie Starostwa Powiatowego w Świeciu odbył się finał I Powiatowego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej. Naszą szkołę reprezentowało dziewięcioro uczniów: Nikodem Gajewski (II a LO), Damian Jankowski (III TI), Marek Kania (II a LO), Michał Karwasz (I a LO), Karolina Krupa (I a LO), Anna Pałubicka (III a LO), Hubert Pasierbski (I a LO), Katarzyna Rychlewicz (I a LO) i Marcin Zdunek (III a LO). Wszyscy wypadli świetnie i przywieźli cenne nagrody. Dwie osoby stanęły na podium. Laureat drugiego miejsca, Marek Kania wrócił do domu z tabletem, Ania Pałubicka, która zajęła w konkursie trzecie miejsce wygrała aparat fotograficzny. Nagrody zostały sfinansowane przez Patrona Honorowego Konkursu Pana Janusza Zemke – Posła do Parlamentu Europejskiego oraz Powiat Świecki.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content