II edycja konkursu „Normalizacja i ja”

normalizacja_i_jaCelem konkursu jest wzrost świadomości o znaczeniu normalizacji w życiu codziennym oraz w osiąganiu sukcesu ekonomicznego, a także przygotowanie specjalistów do wykorzystania rozwiązań normalizacyjnych w praktyce zawodowej. Istotna jest również realizacja zaleceń Unii Europejskiej w zakresie rozpowszechniania wiedzy normalizacyjnej i uświadomienie, iż dzięki niej życie staje się bardziej komfortowe i bezpieczne. 

Zadanie konkursowe dla uczniów – w kategorii „Esej” – polega na napisaniu opracowania na temat: „Normalizacja jest dla nas i wokół nas”, w kategorii „Grafika” – stworzenie na ten sam temat pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką w formacie A4.

Więcej informacji: http://www.pkn.pl/konkursy-0

Pomoc i zgłoszenie do konkursu: pani Anna Barańska


ZSP Nowe © 2021
Skip to content