II edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

 

 

17 listopada, godzina 11:00 – w całym kraju rusza I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. Nie mogło nas zabraknąć w tym wydarzeniu.

Olimpiada ta, jest organizowana przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, a głównym sponsorem w tej edycji jest Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Uczniowie II, III oraz IV klasy naszego Technikum logistycznego trudzili się nad rozwiązaniem 25 pytań z dziedziny logistyki. A jest o co walczyć, do wygrania przewidziane się nagrody rzeczowe, finansowe, staż oraz najważniejsze – zwolnienie z pisemnej części egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

Nie możemy zapomnieć o ubiegłorocznym sukcesie Magdy Mirotta, która w I edycji tej Olimpiady dotarła aż do finału.

Magdzie gratulujemy jeszcze raz, a uczestnikom tej edycji życzymy wysokich wyników! Trzymamy kciuki!

Więcej szczegółów na stronie: http://ekonom.ug.edu.pl/web/osl/


ZSP Nowe © 2021
Skip to content