II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

10 marca w Zespole Szkół nr 2 w Chełmnie odbył się okręgowy etap OOS-L organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Uczniowie klas Technikum logistycznego: Kacper Szmit, Kacper Kordecki, Kamil Gronalewski, Remigiusz Leppek, Mateusz Jakuć, Maciej Gackowski, Magda Mirotta oraz Paweł Koprowski zakwalifikowali się do tego etapu uzyskując odpowiednią liczbę punktów z eliminacji szkolnych.

60 osób, które uzyskają najwyższy wynik w kraju, weźmie udział w zawodach III stopnia, które odbędą się 7 kwietnia u organizatora olimpiady – w Sopocie.

20 marca ogłoszono wyniki II etapu. Bardzo miło jest nam ogłosić, iż Magda Mirotta znalazła się wśród osób, które uzyskały najwyższe wyniki i będzie reprezentowała naszą szkołę na zawodach finałowych. Gratulujemy!


ZSP Nowe © 2021
Skip to content