Informatycy szykują się do Hiszpanii :-)

Za nami kolejny etap przygotowań do realizacji projektu „Europejska Jakość w kształceniu Zawodowym” w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków POWER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. Tym razem to informatycy przeszli przez 60 godzin zajęć – 30 godzin języka angielskiego zawodowego informatycznego, 20 godzin języka hiszpańskiego podstawowego. Resztę godzin spędzili na zajęciach kulturowo-pedagogicznych. Informatycy stanęli na wysokości zadania poprzez bycie punktualnymi, systematycznymi i zaangażowanymi w zajęcia. Każdy z uczestników wykazał się 100% frekwencją.  Podobnie jak logistycy, przeszli przez ćwiczenia komunikacyjne, leksykalne i  tworzenie prezentacji multimedialnych . Już niedługo bo 18 marca, 6 informatyków i 6 logistyków przystąpi do kolejnej mobilności. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć uczniów w czasie zajęć.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content