IX Ogólnopolski Konkurs Logistyczny

Pierwszy raz mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w tak prestiżowym konkursie zorganizowanym przez ZSP nr 1 im. Stanisława Staszica w Kwidzynie i od razu taki sukces! Uczeń klasy I Technikum Logistycznego Natan Dobrzeniewski wywalczył I miejsce, pokonując 47 współzawodników.

Sponsorem konkursu był Hellmann Worldwide Logistics Polska, który ufunduje laureatom praktyki zawodowe. Patronem medialnym był operator logistyczny i wydawnictwo branżowe Medialog – wydawca magazynu „Top Logistyk” oraz „Magazynowanie i Dystrybucja”.

Warto dodać, że Hellmann Worldwide Logistics Polska jest oddziałem międzynarodowej firmy pochodzącej z Niemiec. Przedsiębiorstwo logistyczne Hellmann Worldwide Logistics stworzyło światową sieć, w której pracuje ponad 19.300 pracowników w 443 oddziałach w 157 krajach. Firma może pochwalić się obrotami wynoszącymi 3 mld euro za 2015 rok.

Praktyki w firmie z tak bogatą historią są niebywałą przygodą i szansą dla naszego laureata. Jeszcze raz gratulujemy!


ZSP Nowe © 2021
Skip to content