KOLEJNE SUKCESY EMILII LUBBE

W zeszłym tygodniu uczennica naszego liceum Emilia Lubbe zajęła III miejsce w ogólnopolskim fotokonkursie ,,POKAŻ MI TO – kadry depresji”.  Zadanie konkursowe polegało na ułożeniu za pomocą  zdjęć historii, która dotyczy osobistego przeżycia związanego z doświadczeniem depresji lub pokazaniu, jak rozumie się depresję. Komitet organizacyjny nagrodził laureatkę zestawem książek, płyt o tematyce psychologicznej oraz podziękowaniem za oddanie sprzecznych emocji towarzyszących depresji.

2 Pokaż mi to

W tym tygodniu Emilia otrzymała wiadomość o przyznaniu jej wyróżnienia w fotokonkursie ,,To dobry kurs”. Nagrodą w konkursie jest udział w 2-dniowych warsztatach fotograficznych w Warszawie. Program warsztatów obejmuje pracę z programami : Adobe Photoshop CC i Adobe Photoshop Lightroom S , realizowanie sesji zdjęciowej z profesjonalnymi modelami, naukę o wykorzystaniu chwytów fotograficznych oraz twórczą obsługę aparatu. Jest to kurs fotografii studyjnej : MODA, PORTRET, POSTPRODUKCJA.  Zajęcia będą prowadzone przez zawodowych fotografików, między innymi  Sebastiana Siębora pracującego dla takich marek i magazynów jak AVON, TOP MODEL czy TOP SECRET.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów 🙂


ZSP Nowe © 2021
Skip to content