Komunikat sportowy

18 marca reprezentacja chłopców naszej szkoły, pod opieką p. Artura Byczyńskiego, zajęła II miejsce w powiatowej Licealiadzie Piłki Koszykowej, która odbyła się w Hali Widowiskowo – Sportowej w Świeciu. Nasza drużyna zajęła drugie miejsce w swojej grupie. By awansować do finału, musieli wygrać ze zwycięzcą drugiej grupy. Chłopcy pokazali charakter i wygrali z ZSP Świecie różnicą 7 punktów. W finale jednak ulegli drużynie z I LO w Świeciu. Drugie z rzędu II miejsce w tych zawodach należy uznać za sukces.

Skład reprezentacji:

 1. Stanek Sławomir
 2. Górski Dawid
 3. Kamrowski Łukasz
 4. Torłop Michał
 5. Pawłowski Mateusz
 6. Knop Michał
 7. Knop Mateusz
 8. Wojciechowski Radosław
 9. Gorczyński Bartosz
 10. Budziło Dawid
 11. Sołtysiak Tomasz
 12. Gabrych Paweł
 13. Ringwelski Kamil

ZSP Nowe © 2021
Skip to content