Konkurs „Marian Rejewski – gigant nauki Kujaw i Pomorza“

PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA W BYDGOSZCZY zaprasza do udziału w konkursie Marian Rejewski – gigant nauki Kujaw i Pomorza.

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie internetowym, który polega na wykazaniu się wiedzą i/lub umiejętnością sprawnego poszukiwania informacji, głównie ze źródeł cyfrowych.

Dla uczestników przygotowaliśmy formularz online zawierający 21 pytań o zróżnicowanym stopniu trudności oraz 2 zadania do wykonania, które będą wymagały uruchomienia wyobraźni i zaangażowania w poszukiwanie kodu do sejfu.

Formularz ukaże się na tej stronie 31 maja 2021 r. o godz. 17.00 i będzie aktywny do 6 czerwca (do godz. 21.00). Lepiej rozpocząć zabawę niezwłocznie po aktywacji formularza z pytaniami, bo kto pierwszy prześle więcej poprawnych odpowiedzi, ten zwycięży. Wśród nagród są głośniki bluetooth, gry i książki.

Można wcześniej przygotować się do konkursu przeglądając pakiet źródeł z naszej strony internetowej.

Cele konkursu, warunki uczestnictwa i szczegóły przebiegu opisane są w regulaminie.

Zapraszamy uczniów do zabawy i rywalizacji.

Link: https://pbw.bydgoszcz.pl/konkurs-rejewski-gigant-nauki-kujaw-i-pomorza/


ZSP Nowe © 2021
Skip to content