Krzysztof Mirota zajął IV miejsce w finale Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego.

Od 20 do 22 listopada 2015 roku odbywał się na golubski zamku finał Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego. Po zwycięstwie w powiecie i województwie Krzysztof Mirota – uczeń klasy III a Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowem, pracujący pod opieką P. prof. Marka Słomińskiego stanął do turnieju z najlepszymi mówcami w Polsce. Batalia przebiegała w trzech turach – 10 – cio minutowe wystąpienie stanowiło walkę o dostanie się do ścisłego finału. Pięciu najlepszych oratorów musiało wygłosić 15 – sto minutową mowę i przygotować w ciągu jednej minuty 3 minutową wypowiedź na wylosowany przez siebie temat. Ostatecznie Krzysztof uplasował się na czwartym miejscu w Polsce.

Ogromny szacunek i wielkie gratulacje !!!


ZSP Nowe © 2021
Skip to content