Laureaci konkursu na hasło reklamowe MBP

25 czerwca br. nastąpiło uroczyste podsumowanie konkursu na hasło reklamowe Młodzieżowego Biura Pracy w Nowem, który był adresowany zarówno do uczniów jak i absolwentów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowem.

Komisja w składzie: Pani Anna Suberlak – pośrednik pracy MBP w Nowem, szkolny doradca zawodowy – Pani Izabela Glaza oraz nauczyciel ZSP – Pani Ewelina Wojtania wyróżniła 3 osoby. Najlepszą wśród uczestników konkursu okazała się absolwentka Technikum Sylwia Szczygieł. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Dąbrowska – uczennica klasy Id Zasadniczej Szkoły Zawodowej, na trzecim miejscu uplasował się również absolwent Technikum Arkadiusz Wietek.

Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!!!

IMG_0523IMG_0527


ZSP Nowe © 2021
Skip to content