Logistyka w praktyce – zakład produkcyjny Visscher – Caravelle

W poniedziałek 12 marca klasy I i II B Technikum logistycznego wzięły udział w spotkaniu z przedstawicielami firmy PPHU Visscher – Caravelle Poland Sp. z o.o.

Pani Paulina Mattik Recruiter Worker i Pan Michał Szczepaniak Kierownik Działu Cięcia zaprezentowali poprzez filmik tematyczny i prelekcję zakres działalności przedsiębiorstwa. Mowa była także o procesie rekrutacyjnym zarówno na stanowiska produkcyjne, jak i administracyjne, by uświadamiać młodzież o panujących realiach na lokalnym rynku pracy. Prelegenci zwrócili uwagę na ubiór, CV, znajomość języków obcych, prawdomówność czy komunikacje. Młodzież miała okazję dotknąć, obejrzeć, dowiedzieć się jak przebiega droga wyprodukowania produktu firmy – dywanika samochodowego, do wysokiej klasy aut światowych marek. Pani Paulina i Pan Michał zwrócili uwagę na fakt, iż posiadają swoje odziały na  prawie wszystkich kontynentach – w ciekawych kulturowo krajach egzotycznych, co daje możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wielu doświadczeń.

Spotkania przebiegły w miłej atmosferze, a jednocześnie stanowiły zetknięcie się z rzeczywistością przyszłej pracy w zawodzie logistyka.

Spotkanie zostało zrealizowane w ramach współpracy z Panią Anną Suberlak z PPP w Nowem.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content