„Młodzi górą!”

mlodzi

Od września w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika kontynuowane będą zajęcia w ramach projektu „Młodzi górą!”. Prowadzony jest dodatkowy nabór na zajęcia z: matematyki, geografii, informatyki, zajęć artystycznych, języka angielskiego, języka niemieckiego. Zainteresowani uczniowie proszeni są o zgłaszanie do szkolnego koordynatora projektu, pani Danuty Czyż. Argumenty za przystąpieniem do projektu:

wzrost wiedzy i umiejętności z przedmiotów, lepsze przygotowanie do egzaminu maturalnego i pracy zawodowej (pracodawcy cenią aktywność potencjalnych pracowników), wzrost kompetencji miękkich (umiejętności pracy w grupie, komunikacji, przedsiębiorczości, formułowania i osiągania indywidualnych celów rozwojowych), oszczędności finansowe (zajęcia są bezpłatne – korepetycje nie), itd.

W ramach projektu realizowane będą także wycieczki zgodnie z wykazem:

 

 wycieczka do:

 

 przewidywalny termin

 

  ilość godzin

 

  ilość uczestników

Teatr Toruń I semestr 5 25
Sortownia odpadów Sulnówko I I semestr 4 15
Wizyta w gospodarstwie ekologicznym I semestr 8 nie określono
Elektrownia wiatrowa Chełmża I semestr 6 15
Opera Bydgoszcz I semestr 5 20
Muzea w Toruniu I semestr 10 25
Biskupin I semestr 10 25
Grudziądz-cytadela I semestr 5 20
Sortownia odpadów Sulnówko II II semestr 4 15
Wizyta w gospodarstwie ekologicznym II semestr 8 nie określono
Centrum Edukacji Ekologicznej Grudziądz II semestr 8 35
Szlakiem Zamków Krzyżackich I semestr 10 20

ZSP Nowe © 2021
Skip to content