„Młodzi górą!” i Szekspir

Firma symulacyjna Pro Activ, działająca w ramach projektu „Młodzi górą!”, postanowiła zająć się promocją Teatru Szekspirowskiego z Gdańska. Edukatorzy GTS poprowadzą „Lekcję szekspirowską”. Będzie się ona składała z dwóch części:  wykładowej i warsztatowej. Przewiduje się  także zorganizowanie konkursu związanego z tym tematem. W sobotę 18 października w centrum miasta prowadzona była kampania promocyjna przedsięwzięcia: uczniowie naszej szkoły rozdawali ulotki oraz czytali fragmenty „Poskromienia Złośnicy”. Szczególny klimat wydarzeniu nadawała muzyka renesansowa i dziewczyny w strojach z epoki – co utrwalono na załączonych fotografiach.

29 listopada 2014 zorganizowany będzie wyjazd do teatru. Prosimy o zapoznanie się z ofertą wycieczki do Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Szczegóły na plakacie.

plakat_GTS


ZSP Nowe © 2021
Skip to content