„Moja pasja – mój zawód” – Visscher-Caravelle

20 października uczniowie klasy II technikum logistycznego spotkali się ze specjalistą HR, który zajmuje się zarządzaniem zasobami ludzkimi, panią Hanną Grochowską pracującą w firmie Visscher-Caravelle, której jedna z filii znajduje się w Grudziądzu.

Specjalista HR zaprezentował poprzez filmiki tematyczne i prelekcję zakres działalności przedsiębiorstwa. Pani Hanna poszerzyła zagadnienie logistyki poprzez praktyczne ćwiczenie. Reprezentant uczniów poradził sobie bardzo dobrze z zadaniem określającym „drogi” wyrobu, towaru firmy na rynek światowy.

Młodzież chętnie zadawała pytania prelegentce, zwłaszcza o rozwój zawodowy w danym przedsiębiorstwie, m.in. jakie trzeba spełniać kryteria by zdobyć stanowisko kierownicze lub produkcyjne.

Spotkanie pokazało, że wiedza zdobyta na lekcjach jest potrzebna w pracy zawodowej.

Ogłoszono również konkurs „Moja pasja – mój zawód”, mający na celu stworzenie hasła promocyjno – reklamowego dla zaproszonego gościa. Na finalistów czekają cenne nagrody.

Organizatorem spotkania była p. Jagoda Klein wraz z p. Anną Suberlak z PPP.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content