Nagroda i wyróżnienia w konkursie na plakat

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie (o zasięgu wojewódzkim) na PLAKAT O ELEKTRONICZNYM CENTRUM AKTYWIZACJI MŁODZIEŻY www.dokariery.pl – organizowanym przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy. Miło nam poinformować, że Jakub Steinborn (II a LO) zajął w tym konkursie III miejsce, a prace: Roksany Bujak (II a LO), Dobromira Melocha (II a LO), Marka Szmeichela (I Technikum), Janusza Czarneckiego (I Technikum) i Kacpra Maciejaka (I Technikum) zostały w nim wyróżnione. Pani Anna Suberlak z Punktu Pośrednictwa Pracy w Nowem w imieniu organizatorów wręczyła uczniom dyplomy i upominki.
Po raz kolejny uczniowie pokazali, że warto angażować się w różne projekty.
Dziękuję nauczycielkom: pani Danucie Jankiewicz i pani Jagodzie Klein za inspiracje i pomoc w realizacji konkursu w szkole.
Zachęcam do śledzenia wydarzeń i informacji umieszczanych na www.dokariery.pl
Doradca zawodowy Danuta Czyż


ZSP Nowe © 2021
Skip to content