Nagrody w konkursie ZESZYTY DO KARIERY

Nietypowe nakrycie głowy Patryka, silne emocje na twarzy Dobromira, a może mocno ,,wychudzone” towarzystwo Szymona zdecydowało o tym, że zostali oni nagrodzeni w konkursie fotograficznym Zeszyty do kariery organizowanym przez Elektroniczne Centrum Aktywizacji Młodzieży prowadzące portal dokariery.pl

Serdecznie gratulujemy:

Patrykowi Kirszenstein z klasy III Technikum Informatycznego oraz Dobromirowi Melochowi z klasy II a Liceum Ogólnokształcącego, którzy zdobyli (indywidualnie ) główne wyróżnienie i pierwszą nagrodę oraz Szymonowi Lipeckiemu z klasy II a Liceum Ogólnokształcącego, który zdobył III lokatę.

Więcej informacji i przekierowanie na portal organizatora konkursu znajduje się na Facebooku Szkolnego Ośrodka Kariery ZSP w Nowem https://www.facebook.com/szok.zspnowe/ 

Zachęcam wszystkich do polubienie i zaglądania na tę stronę: Danuta Czyż -szkolny doradca zawodowy


ZSP Nowe © 2021
Skip to content