Nauka w domu

Drodzy Uczniowie!

W związku z koniecznością pozostania w domach, która ma ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa, nauczyciele naszej szkoły będą się z Wami komunikować za pomocą edziennika. Prosimy o regularne odczytywanie wiadomości, w których znajdą się dla Was ciekawe zadania, materiały z lekcji, propozycje ćwiczeń, serwisów edukacyjnych. Wykorzystajcie ten trudny czas na powtarzanie wiadomości, rozwijanie zainteresowań, nadrabianie zaległości lekturowych…

Polecane przez MEN platformy, strony i serwisy internetowe, z których możecie korzystać: Epodreczniki.pl, Portal wiedzy dla nauczycieli, Strona Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i komisji okręgowych, Podręcznik internetowy „Włącz Polskę!”,Portal lektury.gov.pl, Strona Centrum Nauki Kopernik, Portale edukacyjne IPN: Portal edukacyjny Instytutu Pamięci Narodowej i Serwis IPN Przystanek historia, Strona Krajowego Biura Programu eTwinning, Serwis Ninateka, Serwis Muzykoteka Szkolna, Biblioteka Cyfrowa Polona, Biblioteka Cyfrowa Ośrodka Rozwoju Edukacji, Serwis Telewizji Polskiej, Serwis Polskie Radio Dzieciom.

Zachęcamy także do udziału w lekcjach wirtualnej szkoły https://edupolis.pl/otwieramy-wirtualna-szkole/ 

Poniedziałkowy program zajęć dla maturzystów:

  • 12.00-12.30 – język polski (prowadzi Jolanta Serocka, nauczyciel w X LO w Toruniu)
  • 13.00-13.30 – matematyka (prowadzi Tomasz Masłowski, nauczyciel w X LO w Toruniu)
  • 14.00-14.30 – język angielski (prowadzi Monika Zalewska, nauczyciel w X LO w Toruniu).
  • Transmisja online na www.kujawsko-pomorskie.pl i edupolis.pl.

ZSP Nowe © 2021
Skip to content