Nieść pomoc innym, to dla nas przyjemność.

Miło nam poinformować, że trzy wolontariuszki z naszej szkoły: Paulina Jakubiak, Wiktoria Loryńska, Monika Kaleciak (wszystkie z klasy I Technikum) wzięły udział w Świątecznej Zbiórce Żywności, która odbyła się 4-5 grudnia 2015 r. „Posiadanie wielkiego serca nie ma nic wspólnego z wartością Twojego konta bankowego. Każdy ma coś, co może dać innym” – taki cytat Barbary Bush został umieszczony na podziękowaniach przygotowanych przez Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowem. Akcja, w której dziewczęta uczestniczyły była prowadzona w dwóch sklepach i przyniosła efekt w postaci 295 kg zebranej żywności.

Wiktorii, Paulinie i Monice  serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i gotowość niesienia pomocy ludziom w trudnej sytuacji życiowej.

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza: Danuta Czyż i Wioletta Kuziemkowska


ZSP Nowe © 2021
Skip to content