OTRZĘSINY KLAS I

NIE MA TO JAK W SZKOLE

28 października 2016 roku, zgodnie ze szkolną tradycją, pierwszoklasiści zostali poddani kilku próbom, po których stali się pełnoprawnymi członkami społeczności Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowem. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami przygotował dla młodszych kolegów 7 konkurencji związanych z życiem szkolnym, aby udowodnić im, że „NIE MA TO JAK W SZKOLE”! Nasze kociaki brały udział w następujących zadaniach: quiz wiedzy o szkole, polonez, odśpiewanie hymnu szkolnego, zagadka muzyczna oraz w konkurencjach sportowych: wyścig do szkoły i wyścig z zeszytem na głowie. Chrzest bojowy przeszli również wychowawcy klas pierwszych, którzy musieli w jak najciekawszy sposób zaprezentować swoją klasę. Przed wręczeniem nagród „koci ród” złożył uroczysty akt ślubowania.

Otrzęsinach tytuł Pierwsi z pierwszych oraz wielki karton pączków otrzymała klasa I c ZSZ pod kierunkiem profesora Artura Byczyńskiego. II miejsce oraz słodki upominek za najciekawszy okrzyk kibiców otrzymała klasa profesor Magdaleny Kaczmarek – I d ZSZ. III miejsce natomiast zajęła klasa I Technikum pod przewodnictwem profesor Jagody Klein. Na zakończenie wszystkim klasom pierwszym wykonano wspólne, pamiątkowe zdjęcia.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z Otrzęsin, którą przygotował Zespół Filmowy naszej szkoły!!!


ZSP Nowe © 2021
Skip to content