OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH 2014

Zgodnie z tradycją naszej szkoły Samorząd Uczniowski przygotował Otrzęsiny dla uczniów klas pierwszych, aby powitać ich w społeczności uczniowskiej ZSP. W tym roku pierwszacy rywalizowali w różnych zabawnych konkurencjach, w których musieli wykazać się bystrością, sprytem, szybkością, zwinnością, talentami głosowymi i plastycznymi. Wśród wyzwań, jakie przed nimi stanęły wymienić można między innymi: narysowanie portretu wychowawcy, slalom z mlekiem, „wymiauczenie” wylosowanej piosenki, stworzenie ekologicznego mundurka pierwszoklasisty, picie mleka przedziurawioną słomką, jedzenie jogurtu z zawiązanymi oczami, żonglerka piłką czy taczka z kotem. Zmagania uczniów oceniało jury w składzie: p. prof. Danuta Czyż, p. prof. Izabela Glaza oraz Bartosz Wojtinek z klasy II A. Po zaciętej rywalizacji minimalnie lepsi okazali się uczniowie klasy I Technikum (wraz z wychowawcą, p. prof. Małgorzatą Rycką), którzy wyprzedzili klasę I C Zasadniczej Szkoły Zawodowej (z wychowawcą, p. prof. Tomaszem Puchowskim).


ZSP Nowe © 2021
Skip to content