Otrzęsiny klas pierwszych

W czwartek 31 października odbyły się „Otrzęsiny” klas pierwszych. Uczniowie zostali zaproszeni na salę gimnastyczną, na której Samorząd Uczniowski pod opieką pani Joanny Adwent przygotował dla nich nie lada wyzwania. W tym roku aż 6 klas pierwszych rywalizowało o miejsca na podium. Uczniowie przez dwie godziny  wykonywali różne ciekawe zadania, by zdobyć jak największą ilość punktów.  Wśród konkurencji, jakie mogliśmy zobaczyć znalazły się: konkurencja na najlepszy okrzyk klasy, odgadywanie tytułów piosenek ze znanych bajek, konkurs na rozpoznanie sal w szkole, konkurencja sportowa „Spacer farmera” oraz zaprezentowanie umiejętności tanecznych.  Nie obyło się również bez próbowania pysznego napoju Shreka. Walka była zacięta do ostatniej konkurencji i nic w tym dziwnego, gdyż główną nagrodą było zwolnienie zwycięskiej klasy z odpowiedzi ustnych i pisemnych w wybranym przez nich dniu szkolnym. I miejsce zajęła klasa Id pod opieką pani Magdy Kaczmarek, II miejsce – klasa Ic pod opieką pani Anny Barańskiej, a III – Ib pod opieką Joanny Chmieleckiej.  Wszystkim klasom pierwszym dziękujemy za bojową postawę, sumienne wykonywanie zadań i dobrą zabawę.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy

https://drive.google.com/drive/folders/1BlmKmb-Q8fEJFgUQcMSvIz0UhcE3iP3l?fbclid=IwAR0-GCvZNBo9lXGJlmC-arwLNtKlqsylkbuwpS55WFKA9fxbxTDf9lFf-u8


ZSP Nowe © 2021
Skip to content