Paintball kl. IIc i IId

Dnia 24 października klasy IIc i IId udały się do Osin wraz z opiekunami p. Magdaleną Kaczmarek, ks. Krzysztofem Piątkiem oraz p. Tomaszem Puchowskim. Celem wycieczki było przede wszystkim: kształtowanie umiejętności gry zespołowej paintball, doskonalenie umiejętności orientacji w terenie, a także rozwijanie zainteresowań młodzieży i integracja klas. Uczniowie podzieleni na dwie grupy musieli opracować działania taktyczne i wykazać się sprawnością fizyczną. Do trzeciej rozgrywki została nieliczna grupa wytrwałych. Po emocjonujących walkach przyszedł czas na rozpalenie ogniska. Ze względu na trudne warunki pogodowe organizatorzy mieli nie lada zadanie, jednakże umiejętności survivalowe p. Tomasza i ks. Krzysztofa nie dały za wygraną. Posileni i zadowoleni wróciliśmy do Nowego.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content