Podziękowania dla wolontariuszy

„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka” – te słowa zagościły na dyplomach, które 16 lutego, podczas spotkania w nowskiej świetlicy środowiskowej, otrzymała grupa wolontariuszy z naszej szkoły. Pan Czesław Woliński, Burmistrz Nowego oraz pani Arleta Maliszewska, kierownik Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, wręczyli podziękowania uczniom, którzy systematycznie poświęcają swój czas, by pomagać dzieciom w świetlicy.

Za wsparcie I Kiermaszu Świątecznego Organizacji Pozarządowych  wolontariuszom, w imieniu organizatorów, podziękowała pani Izabela Hirsch – Lewandowska, prezes Stowarzyszenia Nowe Różowe Okulary.

Spotkanie było również okazją do rozmowy o wartości bezinteresownej pomocy i satysfakcji z jej niesienia. Młodzież podzieliła się także swoimi doświadczeniami w pracy na rzecz drugiego człowieka.

Wioletta Kuziemkowska


ZSP Nowe © 2021
Skip to content