„Pokaz szkolnych talentów”

W każdym z nas drzemie jakiś talent, trzeba go tylko odkryć…. Ta myśl, ale i wiedza na temat pasji uczniów naszej szkoły stały się inspirację dla zorganizowania imprezy. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowali  Daria Kulwińska i Wojtek Chyła. Wystąpił także Mikołaj Etmański a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zorganizowali pokaz zdjęć Wiktorii Dąbrowskiej. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się także pokaz walecznych umiejętności Kacpra Śliwy, wicemistrza Europy w karate.

Wszystkie klasy i zaproszeni uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z opiekunami wzięli udział w przygotowanych konkurencjach, które miały na celu określenie zalet każdej z grup. Największe emocje wzbudził konkurs karaoke z piosenkami z dzieciństwa, „lina szczęścia”, pokaz mody szkolnej czy rozpoznawanie odgłosów zwierząt. Wszystkie grupy nagrodzone zostały paczkami ze słodyczami.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content