Potrzeba władzy, współpracy, czy rozwoju?

19 października z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery uczniowie mieli możliwość zdiagnozowania u siebie cech przywódczych. Wśród 47 przebadanych uczniów – 23% to osoby z wysokim poziomem potrzeby władzy, 33% to ludzie z wysokim wskaźnikiem potrzeby współpracy, a najwięcej, bo 44% badanych zdiagnozowało przewagę potrzeb związanych z osiągnięciami. Badaniom towarzyszyła gazetka o cechach skutecznego i dobrego menagera. Wśród uczniów, którzy wzięli udział w badaniu rozlosowano upominki. Szczęście tego dnia sprzyjało Nicol Ciachorowskiej, Karolowi Zamłyńskiemu, Kacprowi Sikorskiemu oraz Filipowi Koszczyńskiemu.
Zadanie to zrealizowano przy współpracy z panią Anną Suberlak z Punktu Pośrednictwa Pracy w Nowem.
Danuta Czyż – doradca zawodowy


ZSP Nowe © 2021
Skip to content