Pożegnanie absolwentów

Drodzy absolwenci

Szanowni Rodzice, Rado Pedagogiczna

 

To, czego teraz doświadczamy, jest czymś zupełnie nowym i nieznanym. Czas zawieszenia zajęć w szkołach, na który cieniem kładzie się epidemia koronawirusa, zmusza nas do pogłębionej refleksji nad wartością i kruchością ludzkiego życia, nad tym, co zawsze było, a co teraz zostało ograniczone czy wręcz odebrane. Nowe dla każdego z nas doświadczenia, skłaniają do zadumy i przemyśleń. Zaczynamy doceniać to, czego być może na co dzień nawet nie zauważaliśmy. Jestem pewna, że szybkiego powrotu do szkoły chcieliby nie tylko nasi uczniowie, ale także nauczyciele. Tak będzie, tak być musi! Wszyscy czekamy na tę chwilę, kiedy będziemy mogli wrócić do lekcji, ciekawych spotkań, imprez szkolnych, wyjazdów i wydawałoby się zwykłych czynności.

Kiedy ta chwila nastanie, z radością spotkamy się i w uroczysty sposób, niezmiennie, jak co roku, wręczymy Wam, naszym absolwentom liceum ogólnokształcącego i technikum, świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody za Wasze sukcesy, zaangażowanie w naukę i życie szkolne.

Dziś, oficjalnie kończycie naukę w naszej szkole, zatem  składam Wam serdeczne gratulacje w związku z ukończeniem szkoły, a nauczycielom i wychowawcom  dziękuję za wspieranie uczniów w trudnej dla wszystkich sytuacji i za to, że z  zaangażowaniem, sumiennością i sercem prowadzili Was na ostatniej prostej, to jest drodze, które wiodła  do ukończenia szkoły i przygotowań do egzaminu maturalnego.

Do zobaczenia

Dyrektor ZSP w Nowem

 Eleonora Lewandowska

 

 

 

 

 


ZSP Nowe © 2021
Skip to content