Przedsiębiorczy Kandydat

9 marca wręczono nagrody laureatom konkursu Symulacyjnej Rozmowy Kwalifikacyjnej z pracodawcą pod hasłem: „Przedsiębiorczy Kandydat”, skierowanego do tegorocznych maturzystów oraz absolwentów klas zawodowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowem.

Organizatorki przedsięwzięcia: pośrednik pracy PPP Nowe i doradca zawodowy ZSP Nowe wyróżniły spośród wszystkich uczestników konkursu 8 osób. Wśród licealistów najlepszy okazał się Michał Kaszubowski – być może przyszłość polskiego kina, w klasie technikum Damian Jankowski – młody człowiek z konkretnymi planami edukacyjno – zawodowymi. Z dwóch klas zawodowych zwyciężyli: Milena Jaśniewska – pasjonatka tradycyjnej kuchni polskiej oraz Jacek Ogrodniczak – przyszły żołnierz Wojska Polskiego.

Tegoroczna odsłona próbnych rozmów rekrutacyjnych upłynęła pod hasłem skromnych, nietuzinkowych osobowości.

Pozostali laureaci konkursu (II miejsce) to:

  • klasa liceum: Anna Orłowska.
  • klasa technikum: Piotr Koszczyński.
  • klasy zawodowe: Sebastian Gibowski i Mateusz Pawłowski.

ZSP Nowe © 2021
Skip to content