Rozstrzygnięcie konkursu „Moja pasja – mój zawód”

9 grudnia rozstrzygnięto konkurs „Moja pasja – mój zawód”, kierowany do klasy II Technikum Logistycznego. Nagrody wręczyła reprezentująca pracodawców Hanna Grochowska z Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o. Dwaj uczniowie – Mateusz Jakuć i Remigiusz Leppek wyróżnili się kreatywnością, pomysłowością oraz twórczością literacką w stworzeniu skutecznych haseł promocyjno-reklamowych. Otrzymali oni nagrody od pracodawcy, a także współorganizatorów konkursu: Punktu Pośrednictwa Pracy OHP i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowem.
Hanna Grochowska przedstawiła też zakres działalności swojego przedsiębiorstwa oraz zaprezentowała uczniom I klasy technikum logistycznego filmiki tematyczne. Dla wielu osób wskazówki i szczegółowe wyjaśnienia stanowiły nowe spojrzenie na wybrany zawód, a także realia lokalnego rynku pracy.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content