„Siatka na 2:0”

25 maja 2017 roku na Hali Widowiskowo – Sportowej odbył się turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych o puchar Dyrektora ZSP Nowe.

Trzy szkoły

W zawodach organizowanych pod patronatem Dyrektor szkoły Panią Eleonorę Lewandowską przez nauczyciela wychowania fizycznego Sławomira Jopka, wzięło udział 26 uczniów z 3 szkół: Publicznego Gimnazjum w Nowem, Gimnazjum Publicznego w Warlubiu oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowem. Z przyczyn niezależnych od nauczyciela wychowania fizycznego, w zawodach nie wzięła udziału drużyna Zespołu Szkół w Opaleniu. Rozgrywki sędziował Pan Sławomir Jopek i Pan Łukasz Wiśniewski z pomocą Remigiusza Leppek, Macieja Rosenkiewicza i Oliwiera Rossa.

2:0

Wszystkie mecze rozegrane na centralnym boisku Hali zakończyły się wynikiem 2:0. W pierwszym spotkaniu zmierzyły się drużyny GP Warlubie i ZSP Nowe. Wygrali gospodarze. Potem uczniowie z Warlubia pokonali nowskich gimnazjalistów a ci w następnym spotkaniu zwyciężyli w meczu z gospodarzami turnieju.

Warlubie najlepsze

O wynikach końcowych zdecydowała liczba punktów uzyskanych w poszczególnych meczach. I miejsce zdobyło Gimnazjum Publiczne w Warlubiu, II – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowem a III – Publiczne Gimnazjum w Nowem.

Pani Eleonora siatkarką

Nagrody wręczyła Dyrektor ZSP, Pani Eleonora Lewandowska, która w przemówieniu wspomniała o swojej 14 – letniej grze w piłkę siatkową. Zaprosiła też uczniów do przybycia na Dzień Sportu, który w tym roku odbędzie się w czwartek 8 czerwca.

Składy drużyn

GP Warlubie (opiekun: Agnieszka Bulge)

 1. Paulina Kurek
 2. Daria Siekierkowska
 3. Oliwia Danielewska
 4. Weronika Tissler
 5. Jakub Malinowski
 6. Kamil Fandrejewski
 7. Jacek Zwolicki
 8. Marek Buchholz
 9. Fabian Schmidt

ZSP Nowe (opiekun: Sławomir Jopek)

 1. Ania Smeja
 2. Wiktoria Stachulska
 3. Oliwia Berszel
 4. Wiktoria Kekenmajster
 5. Szymon Gracek
 6. Filip Sikorski
 7. Marek Szmeichel
 8. Łukasz Strelau

PG Nowe (opiekun: Zbigniew Zgubiński)

 1. Kinga Jarmolińska
 2. Jagoda Sznajdrowska
 3. Monika Puchowska
 4. Marcelina Gulc
 5. Łukasz Flisowski
 6. Łukasz Gorczyński
 7. Adrian Górski
 8. Daniel Reszka
 9. Mariusz Chyła

Organizator pragnie podziękować:

 • dyrektor ZSP Nowe, Pani Eleonorze Lewandowskiej
 • kierownikowi Hali Widowiskowo – Sportowej, Panu Andrzejowi Danielewskiemu
 • pracownikowi Hali Widowiskowo – Sportowej, Panu Łukaszowi Wiśniewskiemu
 • sędziemu, Remigiuszowi Leppek
 • ratownikowi medycznemu OSP Nowe, Pani Izabeli Czajka
 • firmie PHU „Jagr”
 • uczniom PG Nowe za pomoc w organizacji imprezy
 • obsłudze prasowej imprezy: Natanowi Dobrzeniewskiemu

Więcej zdjęć: https://drive.google.com/open?id=0B2DP8Yhe9GPdOUZNb09ZZlUtSDA


ZSP Nowe © 2021
Skip to content