„Się kręci czyli …”

plakat-film

W piątek – 24 stycznia rozstrzygnięty został konkurs filmowy pod nazwą „Się kręci czyli …” zorganizowany przez Nadwiślańskie Stowarzyszenie Aktywni. W projekcie uczestniczyły cztery filmy: Nasze miasto naszymi oczami zrealizowany przez grupę gimnazjalistów, Moc jest w nas – przygotowany przez Warsztat Terapii Zajęciowej, Życie w ZP – Nowe widziane naszymi oczami zrealizowany przez wychowanków Zakładu Poprawczego i film Nowe spotkanie – dzieło uczniów z naszej szkoły. Filmy miały pokazać nasze miasto i jego mieszkańców. Chłopcy z klasy II a LO: Nikodem Gajewski, Marek Kania, Michał Kaszubowski i Marek Pałubicki,  mieli nowy pomysł na stare kino. Ten właśnie film najwyżej oceniło jury w składzie – Joanna Dolecka z „Czasu Świecia”, Krzysztof Wesołowski, fotografik z Torunia, oraz Danuta Jankiewicz. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, zaś zwycięzców nagrodzono kamerą.

Wszystkie filmy biorące udział w konkursie można obejrzeć na stronie:

http://vimeo.com/groups/224225


ZSP Nowe © 2021
Skip to content