Spotkania z Krzysztofem Tonklewiczem, prezesem PUM Nowe

Klasy, które kończą w tym roku naukę w naszej szkole, mogły zapoznać się ze spojrzeniem pana Krzysztofa Tonklewicza, prezesa Przedsiębiorstwa Usług Miejskich w Nowem, na proces rekrutacji. Najważniejsze jest dobre przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, pozyskanie wiedzy o potencjalnym pracodawcy, wykazanie się umiejętnością panowania nad stresem, kreatywnością i przedsiębiorczością. Należy także pamiętać o stosownym stroju i innych aspektach niewerbalnej komunikacji (sposobie powitania, zajmowania miejsca siedzącego, utrzymywania kontaktu wzrokowego z rozmówcą, itd.).
Wiedza, przekazana młodzieży przez osobę, która na co dzień zatrudnia pracowników jest bezcenna, ponieważ wynika z konkretnych, realnych sytuacji związanych z zarządzanym przedsiębiorstwem.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, że zechciał Pan z nami nią podzielić.
Danuta Czyż – szkolny doradca zawodowy


ZSP Nowe © 2021
Skip to content