Studniówka 2018 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowem

Studniówka to przełomowy moment w życiu każdego ucznia. Poprzedzona jest tygodniami przygotowań, nauką poloneza, wyborem lokalu i doborem eleganckiego stroju. W styczniu maturzyści „żyją” Studniówką.

W tym roku w balu studniówkowym wzięli udział uczniowie dwóch klas III A liceum i IV B technikum wraz z osobami towarzyszącymi, dyrekcją, kadrą pedagogiczną oraz Radą Rodziców. Wydarzenie to odbyło się 27 stycznia w restauracji Dowhań.

Zgodnie z tradycją bal rozpoczął się od poloneza, którego w pierwszej parze poprowadziła dyrektor szkoły Eleonora Lewandowska. W trakcie części oficjalnej był czas na przemówienie i życzenia dla uczniów ze strony pani dyrektor, z kolei uczniowie w ramach podziękowań wręczyli kwiaty dyrekcji i swoim wychowawcom. Nie zabrakło też tortu i toastu za pomyślność na maturze i egzaminach zawodowych.

Maturzyści tego wieczoru odłożyli na bok naukę i dali się ponieść zabawie do ostatniego dźwięku muzyki. Była to bowiem noc ostatniego szaleństwa.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content