Studniówka klasy IV B

W piątek 11 stycznia odbyła się studniówka klasy IVB. O godzinie 18.00 wszyscy uczestnicy, zaproszeni nauczyciele oraz rodzice stawili się w restauracji “Dowhań” by rozpocząć bal. Po powitaniu gości głos zabrała Pani Dyrektor, wspominając pierwsze dni przyszłych maturzystów w naszej szkole i życząc uczniom dobrej zabawy w tym wyjątkowym dniu.  Nie obyło się bez podziękowań kierowanych do Pani Dyrektor, grona pedagogicznego oraz rodziców.

Po uroczystym rozpoczęciu wieczoru, wszyscy przystąpili do odtańczenia poloneza, bez którego trudno byłoby sobie wyobrazić studniówkę. Cały wieczór upłynął nam bardzo szybko przy tańcach, rozmowach, co widać na zdjęciach. Klasa IVB chciałaby bardzo podziękować wszystkim przybyłym gościom, Panu Tomaszowi Puchowskiemu za przygotowanie układu tanecznego i poświęcenie swojego czasu na próby z nami oraz naszej koleżance Agacie Połomskiej za pełnienie funkcji fotografa.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content