Sukces w Konkursie Wiedzy o Nowem i Kociewiu

30 listopada uczestniczyliśmy w obchodach  Dnia Kociewskiego  zorganizowanego przez Centrum Kultury „Zamek” w Nowem. W bieżącym roku podziwialiśmy występy dzieci z kółka regionalnego działającego przy nowskim przedszkolu. Z ogromnym zainteresowaniem obejrzeliśmy film o naszej małej ojczyźnie zrealizowany przez młodzież ze Starogardu Gdańskiego. Po miesiącu oczekiwań poznaliśmy wyniki Konkursu Wiedzy o Nowem i Kociewiu. Do rywalizacji o miano najlepszego znawcy problematyki regionalnej przystąpili: Sylwia Gracek, Michalina Kowalska, Oliwia Berszel, Wiktoria Stachulska, Anna Smeja, Gabriel Cimiński i Marek Szmeichel.  Tegoroczni laureaci, to:

Sylwia Gracek I miejsce

Marek Szmeichel II miejsce

Gabriel Cimiński III miejsce

Wszyscy otrzymali cenne nagrody książkowe.

Gratulujemy!


ZSP Nowe © 2021
Skip to content