„Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”

W piątek, 19 września, przedstawiciele Rady Rodziców, Samorządu Uczniowskiego oraz Rady Pedagogicznej wzięli udział w warsztatach realizowanych w ramach ogólnopolskiego systemowego projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej i Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze (projekt współfinansowany ze środków EFS) – „Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”.

Wszyscy chcemy, aby nasza szkoła rozwijała się, realizowała ciekawe projekty i innowacyjne zadania. Szkolenia, w których uczestniczymy mają pomóc nam w odpowiedzi na pytania: „Jak to robić?” Trenerzy przekonują, że przede wszystkim poprzez zaangażowanie i współpracę. Wspólne poszukiwanie rozwiązań, które są dla nas dobre daje większą szansę na powodzenie.

Pamiętajmy, że wszyscy tworzymy społeczność szkolną i odpowiadamy za efekty i klimat szkoły.

Masz ciekawe pomysły na współpracę? Zgłoś je  Samorządowi Uczniowskiemu, Radzie Rodziców, rozmawiaj o nich z nauczycielami.


ZSP Nowe © 2021
Skip to content