Szkolny Dzień Sportu

„Dzień Dziecka” na sportowo!

 

     W poniedziałek 3 czerwca w naszej szkole odbył się szkolny dzień sporu połączony z dniem dziecka. Naszymi honorowymi gośćmi byli podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej wraz z opiekunami oraz gimnazjaliści i ósmoklasiści Szkoły Podstawowej z Nowego. Impreza odbyła się w plenerze na terenie naszej szkoły. Całości dopełniała słoneczna pogoda i duch sportowej walki. Dla wyczerpanych sportową walką uczestników czekał poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla, ciasta, napojów, kawy i herbaty. Uczniowie rywalizowali między sobą w siedmiu dyscyplinach, z których największym zainteresowaniem cieszyły się „Lotki”, „Bieg na smyczy parami”, „Rzut oszczepem” i  „Żelazna pięść”. Zwycięzcy poszczególnych dyscyplin zostali nagrodzeni medalami. Zwieńczeniem zawodów były mecze  piłki siatkowej i piłki nożnej pomiędzy reprezentantami Szkoły Podstawowej w Nowem a zespołami naszej szkoły.  Puchary Dyrektora ZSP za zajęcie I miejsca w meczu siatkówki  i piłki nożnej powędrowały w ręce naszych gości. Serdecznie gratulujemy!

Szczere podziękowania należą się wszystkim naszym darczyńcom: Zakładom Mięsnym „NOVE”, Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska”, właścicielom sklepu „Vi-king”, byłemu uczniowi Piotrowi Połom, Radzie Rodziców oraz rodzicom za smaczny poczęstunek w formie kiełbasek, ciasta i napojów oraz  piękne trofea!

Wszystkim obecnym podczas „Szkolnego Dnia Sportu” dziękujemy, a zwycięzcom poszczególnych dyscyplin gratulujemy!

 

zapraszamy do obejrzenia szkolnej fotorelacji  https://drive.google.com/drive/folders/1UqlKXrDzFr4mzDGYeBWP6UTvYGPVuTha?fbclid=IwAR0lOOl1XGEKl_j9kukyP52VtjzBIooHOoL5G2VmhXpGVFcl7PKN_Kn-ITU


ZSP Nowe © 2021
Skip to content